Usługi windykacyjne? Bardzo dobrze trafiłeś!

Witamy Cię serdecznie na stronie naszej firmy.

Windykacja należności to sztuka odzyskiwania Twoich pieniędzy od niewypłacalnego lub trudnego w komunikacji dłużnika. Doskonale wiemy, jak ważny dla Twojej firmy jest systematyczny obrót gotówką. Środki zamrożone w nieregulowanych fakturach, niespłaconej na czas racie kredytu czy też pożyczce partnerskiej mogłyby na Ciebie zarabiać, zwiększając obroty i dochody Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli Twój dłużnik uporczywie odmawia rozliczenia, zwróć się do nas! Windykacja międzynarodowa i krajowa to dziedzina, w której mamy doświadczenie. Wiemy, jak działać, aby osiągnąć możliwie najlepszą skuteczność.

Zastanawiasz się, czy skorzystać z naszej pomocy? Przedstawiamy Ci najważniejsze powody, dla których warto z nami współpracować. Cieszymy się, że możemy służyć coraz szerszemu gronu przedsiębiorców. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

koncentracja

Koncentracja

Windykacja należności to nasza domena. Powierzając nam odzyskanie swoich pieniędzy, w tym trudnych do ściągnięcia długów, będziesz mógł w pełni skoncentrować się na tym, żeby rozwijać i udoskonalać swoją firmę

finanse

Finanse

Pieniądze, które odzyska dla Ciebie nasza firma windykacyjna, poprawią płynność finansową Twojej firmy, a Tobie otworzą drzwi do nowych, intratnych kontraktów i zleceń.

emocje

Emocje

Zdajemy sobie sprawę, że problemy firmy mają znaczący wpływ na Twoje życie rodzinne i osobiste. Wybierając nasze usługi windykacyjne, nie tylko odzyskasz swoje pieniądze, ale również spokój i energię do działania.

wolnosc

Wolność

Z pewnością nurtuje Cię pytanie, dlaczego to Ty musisz poświęcać czas na odzyskiwanie swoich własnych pieniędzy. Dzięki nam – nie musisz. Windykacja należności powierzona specjalistom z naszej firmy uwolni Cię od stresujących i nieprzewidywalnych kontaktów z dłużnikiem.

prawo

Prawo

Masz gwarancję, że wszelkie działania, które podejmujemy w celu odzyskania Twoich pieniędzy prowadzone są w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz znajomość prawa.

prowizja

Tylko prowizja

Nie płacisz nam wynagrodzenia dopóki nie odzyskamy Twoich pieniędzy. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że usługi windykacyjne realizujemy z pełnym zaangażowaniem. Nam także bardzo zależy, aby odzyskać Twoje pieniądze.

Our Services

Offering services in fields mentioned

Ipsum et praesent elit accumsan pellentesq us elit tellus tellus curabitur. Varius sollicitu velit faucibus varius vestibulum in praesent san at mauris lacinia diam sollicitudin iacul adipiscing adipiscing adipiscing.

WINDYKACJA WIERZYTELNOŚCI

Głównym filarem naszej działalności jest windykacja wierzytelności, którą zajmujemy się cał

MONITORING PŁATNOŚCI

W obecnej sytuacji rynkowej dobrze prosperujące przedsiębiorstwo może praktycznie z dnia na dzie

DZIAŁANIA PREWENCYJNE

Zapewne znane jest Ci powiedzenie, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dokładnie w taki „profila

Trusted Attorneys

What client says

Jak do nas dojechać?

Masz pytania? Zadzwoń do nas:

(32) 444 67 48
(32) 444 66 38