Profit Inkaso – informacje o firmie

chcesz nas bliżej

Spółka Profit Inkaso powstała wskutek dynamicznego rozwoju działalności gospodarczej, prowadzonej przez jej założycieli od 1998 roku. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie windykacji oraz obsługi prawnej. Dzięki temu znamy sposoby szybkiego i skutecznego spieniężania należności. Poza odpowiednimi kwalifikacjami nasi Klienci cenią nas za dyskrecję i pełne zaangażowanie w sprawę.

 

Doświadczenie pozwala nam szybko ocenić, jakie są możliwości odzyskania długów, zarówno w kraju, jak i za granicą. Wszyscy nasi pracownicy to osoby z wykształceniem wyższym, głównie prawniczym i ekonomicznym, dlatego możesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmiemy się w sposób profesjonalny.

Głęboko wierzymy w to, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Dlatego odzyskiwanie długów przeprowadzamy od początku do końca, czyli – jeśli to konieczne – aż do zlicytowania całego majątku dłużnika.

 

 

postępowanie windykacyjne

Usługi świadczone przez naszą kancelarię

Oferta naszej firmy jest rozbudowana i dwukierunkowa. Z jednej strony oferujemy pomoc

przedsiębiorcom, którzy borykają się z problemem braku płatności od swojego kontrahenta. Dla nich przeznaczone są usługi windykacyjne. Z drugiej strony do dyspozycji jest obsługa prawna oraz pomoc prawna przy upadłości konsumenckiej.

Profit Inkaso to firma windykacyjna. W praktyce, o ile to możliwe i akceptowalne dla naszego klienta, zawsze kierujemy się chęcią współpracy z dłużnikiem i doprowadzenia do polubownego zakończenia sprawy. Dopiero z chwilą, gdy stanie się oczywiste, że po stronie dłużnika brak jest woli porozumienia, bezzwłocznie podejmujemy zdecydowane kroki, w tym działania procesowe zmierzające do odzyskania danej należności. Jednym ze sposobów pozbycia się trudnej do odzyskania należności jest jej odsprzedanie. Zajmujemy się skupem wierzytelności. Dzięki tej usłudze możesz szybko odzyskać pieniądze z trudnego do ściągnięcia długu i zainwestować je w rozwój swojej firmy. Wykup wierzytelności to prosta droga do odzyskania równowagi finansowej przedsiębiorstwa.

Na etapie wszczętego postępowania sądowego monitorujemy postępowanie tak, aby jak najszybciej uzyskać orzeczenie, które je zakończy. W tym celu – jeśli jest taka możliwość formalna – korzystamy z obsługi sądu polubownego. Może on w krótkim czasie wydać orzeczenie równoprawne wyrokowi sądu powszechnego. Jeśli brak jest możliwości skierowania danej sprawy na drogę postępowania polubownego, jest ona kierowana do Sądu powszechnego, z którym stale współpracujemy.

Po zakończeniu postępowania sądowego, o ile w dalszym ciągu istnieje taka konieczność, sprawa jest kierowa

sąd

na na drogę egzekucji sądowej. Z oczywistych względów także i w ramach tego postępowania staramy się skracać czas jego trwania. Osiągamy ten cel poprzez stałą współpracę ze skutecznymi komornikami.

Jak widzisz, na każdym etapie postępowania windykacyjnego staramy się odzyskać Twoje pieniądze najszybciej jak to tylko możliwe. Ważne jest również to, abyś Ty sam nie zwlekał z podjęciem decyzji o przekazaniu sprawy do windykacji. Zainteresowanym Klientom oferujemy również wykup należności lub faktoring. Jeśli w tym celu potrzebujesz dodatkowych informacji, masz pytania lub chcesz podjąć współpracę z naszą firmą – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie też umówimy się z Tobą na osobiste spotkanie.

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

 

 

 

 

 

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas:

(32) 444 67 48
(32) 444 66 38