Firma windykacyjna i kancelaria prawna – o nas

chcesz nas bliżej

Drogi Kliencie,

Jesteś na tej stronie, ponieważ chcesz nas bliżej poznać. To zrozumiałe, ponieważ jeśli mamy współpracować musisz wiedzieć o nas nieco więcej.

Spółka Profit Inkaso powstała wskutek dynamicznego rozwoju działalności gospodarczej prowadzonej przez jej założycieli od 1998 roku. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie windykacji. Dzięki temu znamy sposoby szybkiego i skutecznego spieniężania należności. Poza odpowiednimi kwalifikacjami nasi Klienci cenią nas za dyskrecję i pełne zaangażowanie w sprawę.

Doświadczenie pozwala nam szybko ocenić, jakie są możliwości odzyskania długu. Ma ono również solidne wsparcie teoretyczne. Zarówno my, jak i nasi pracownicy to osoby z wykształceniem wyższym, głównie prawniczym i ekonomicznym. Jesteśmy dumni z faktu, że Klienci oddają w nasze ręce sprawy, z którymi nie poradziła sobie żadna inna firma windykacyjna, bądź zaprzestały one działań w imieniu Klienta na konkretnym etapie postępowania.

postępowanie windykacyjne

 

Głęboko wierzymy w to, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Dlatego odzyskiwanie długów przeprowadzamy od początku do końca, czyli – jeśli to konieczne – aż do zlicytowania całego majątku dłużnika.

Oferta naszej firmy jest rozbudowana i dwukierunkowa. Z jednej strony oferujemy pomoc przedsiębiorcom, którzy borykają się z problemem braku płatności od swojego kontrahenta. Dla nich przeznaczone są usługi windykacyjne. Z drugiej strony do dyspozycji jest pomoc prawna. Oferujemy ją również konsumentom, którzy mają do rozwiązania trudny problem prawny, wynikający z różnych zdarzeń losowych.

 

sąd

Windykacja należności

Profit Inkaso to przede wszystkim firma windykacyjna. W praktyce jednak, o ile to możliwe i akceptowalne dla naszego klienta, zawsze kierujemy się chęcią współpracy z dłużnikiem i doprowadzenia do polubownego zakończenia sprawy. Jednak z chwilą, gdy stanie się oczywiste, że po stronie dłużnika brak jest woli porozumienia, bezzwłocznie podejmujemy zdecydowane kroki, w tym procesowe zmierzające do odzyskania danej należności. Podczas etapu windykacji przedsądowej badamy również możliwość i potrzebę zabezpieczenia windykowanej należności. Takie działania maksymalizują osiągane rezultaty w zakresie skutecznego odzyskiwania długów.

 

Na etapie wszczętego postępowania sądowego monitorujemy postępowanie tak, aby jak najszybciej uzyskać orzeczenie, które je zakończy. W tym celu – jeśli jest taka możliwość formalna – korzystamy z obsługi sądu polubownego. Może on w krótkim czasie wydać orzeczenie równoprawne wyrokowi sądu powszechnego. Jeśli brak jest możliwości skierowania danej sprawy na drogę postępowania polubownego, jest ona kierowana do Sądu powszechnego, z którym stale współpracujemy. Dzięki naszej wieloletniej współpracy z owym Sądem, w trakcie której daliśmy się poznać jako wysokiej klasy fachowcy, obsługiwane przez nas sprawy są w nim rozpoznawane szybciej niż w innych sądach.

Po zakończeniu postępowania sądowego, o ile w dalszym ciągu istnieje taka konieczność, sprawa jest kierowana na drogę egzekucji sądowej. Z oczywistych względów także i w ramach tego postępowania  staramy się skracać czas jego trwania. Osiągamy ten cel poprzez stałą współpracę ze skutecznymi i zdecydowanymi komornikami.

Jak widzisz, na każdym etapie postępowania windykacyjnego staramy się odzyskać Twoje pieniądze najszybciej jak to tylko możliwe. Ważne jest również to, abyś Ty sam nie zwlekał z podjęciem decyzji o przekazaniu sprawy do windykacji. Zainteresowanym Klientom oferujemy również wykup należności lub faktoring. Jeśli w tym celu potrzebujesz dodatkowych informacji, masz konkretne pytania lub chcesz podjąć współpracę z naszą firmą – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie też umówimy się z Tobą na osobiste spotkanie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Masz pytania? Zadzwoń do nas:

(32) 444 67 48
(32) 444 66 38