Pomoc prawna przy upadłości konsumenckiej

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKAPomoc prawna przy upadłości konsumenckiej to usługa skierowana do osób, które nie radzą sobie ze spłatą długu. Tzw. spirala zadłużenia to problem, który dotyka znacznej liczby Polaków. Pierwszy niewielki kredyt na zakup mebli do mieszkania lub remont często przekształca się w kolejne zobowiązania, których podejmujemy się w celu spłaty poprzednich. Przypadkowa utrata pracy, poważna choroba lub wypadek i w konsekwencji brak możliwości wywiązania się z tych zobowiązań skutkuje poważnymi problemami finansowymi.

Zanim do Twoich drzwi zapuka komornik i będziesz ponosić kolejne konsekwencje finansowe, skorzystaj z możliwości, jaką jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Restrukturyzacja zadłużenia

Pomożemy, jeśli potrzebujesz pomocy przy restrukturyzacji Twojego zadłużenia. Stałeś się niewypłacalny? Twój budżet nie może już udźwignąć ciążących na Tobie zobowiązań? Nasza firma windykacyjna oferuje pomoc prawną przy upadłości konsumenckiej. Nie musisz dłużej martwić się i żyć w poczuciu winy, w pętli ciągłego zadłużenia. W ramach pomocy prawnej pomożemy Ci:

  • sporządzić wniosek o upadłość konsumencką,
  • przejść procedurę sądową,
  • sporządzić plan oddłużenia i spłaty wierzycieli.

Z naszą pomocą możesz uwolnić się od zobowiązań i swobodnie odetchnąć. Czasem warto zacząć od nowa, pozbyć się stresu i skupić się na tworzeniu nowej, lepszej rzeczywistości, pozbawionej dawnych błędów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas:

(32) 444 67 48
(32) 444 66 38