Pomoc prawna – upadłość konsumencka

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Tzw. spirala zadłużenia to problem, który dotyka znacznej liczby Polaków. Pierwszy niewielki kredyt na zakup mebli do mieszkania lub remont często przekształca się w kolejne zobowiązania, których podejmujemy się w celu spłaty poprzednich. Przypadkowa utrata pracy, poważna choroba lub wypadek i w konsekwencji brak możliwości wywiązania się z tych zobowiązań skutkuje poważnymi problemami finansowymi.

 

Zanim do Twoich drzwi zapuka komornik i będziesz ponosić kolejne konsekwencje finansowe, skorzystaj z możliwości, jaką jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Profit Inkaso Sp. z o.o. to nie tylko skuteczna windykacja należności, ale również pomoc w jej uniknięciu.

 

Pomożemy, jeśli potrzebujesz pomocy przy restrukturyzacji Twojego zadłużenia

Stałeś się niewypłacalny? Twój budżet nie może już udźwignąć ciążących na Tobie zobowiązań? Nasza firma windykacyjna oferuje pomoc w zakresie ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Nie musisz dłużej martwić się i żyć w poczuciu winy, w pętli ciągłego zadłużenia. Pomoc prawna, jaką od nas otrzymasz pomoże Ci w sporządzeniu wniosku, przejściu przez procedury sądowe oraz będzie wsparciem w opracowaniu planu oddłużenia i spłaty wierzycieli.

Z naszą pomocą możesz uwolnić się od zobowiązań i swobodnie odetchnąć.

Czasem warto zacząć od nowa, pozbyć się stresu i skupić się na tworzeniu nowej, lepszej rzeczywistości, pozbawionej dawnych błędów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas:

(32) 444 67 48
(32) 444 66 38